Chovatelský den na Hadačce | Inplem

Chovatelský den na Hadačce

Menu

Galerie

KraloviceChovatelský den na Hadačce

   Dne 25. 6. 2015 se jako každý rok konal chovatelský den na Hadačce u Kralovic. Kromě přehlídky holštýnských a červenostrakatých krav zde byla k vidění i přehlídka prasat, koní a dalších hospodářských zvířat. Na své si přišli i milovníci techniky a pěstitelé zemědělských plodin. O návštěvníky výstavy rozhodně nebyla nouze.

   Samotné přehlídky holštýnských krav se účastnilo několik chovatelů, mezi kterými nechyběli ani zástupci z ALIMEXU NEZVĚSTICE a.s. a to jak z farmy Číčov, tak i z farmy Žákava. V kategorii prvotelek obsadili první místo s krávou 368411 932 po otci GOLDSUN a třetí místo s krávou 379863 932 po býkovi SUPER, který je stále v nabídce firmy Inplem. Druhé místo obsadila kráva 368067 932 z chovu z Horního Staňkova.

   KraloviceV kategorii starších krav zvítězila kráva 343308 932 z chovu ZOD Kolinec, Malonice po otci PLUGY. Tato kráva získala i titul šampiónky plemene a zvítězila i jako kráva s nejlepším vemenem. Druhé místo v kategorii starších krav obsadila kráva 348092 932 z Alimexu z farmy Žákava po otci DOVER a třetí místo kráva 310267 932 z farmy Číčov po otci ALINO.

    Nejlepším vodičem byl vyhlášen Tomáš Hřebíček z ALIMEXU NEZVĚSTICE a.s. z farmy Číčov.

Kralovice

   Tým z Inplemu se opět s velkým potěšením podílel na přípravě a konečné úpravě vystavovaných zvířat z obou farem Alimexu Nezvěstice. Všem vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů na nadcházejících výstavách!

Více fotografií a kompletní výsledkovou listinu naleznete na holstein.cz

Markéta Schreinerová

Aktuální články

Hledat

Aktuální počasí

 

In-počasí

Obrázek z galerie

Cremona 2016

            TOPlist