EDG DELTA-BAYLOR | Inplem

EDG DELTA-BAYLOR

Menu

Galerie

EDG DELTA-BAYLOR

Baylor je nejnovější přírůstek v naší nabídce genomických býků. Jeho otec MR MOGUL DELTA je v současnosti TOP 1 USA se svým 2 849 TPI. Jeho inseminační dávky se z veterinárních důvodů nemohou do Evropy dovážet, proto Vám nabízíme právě Baylora, který jde v jeho stopách.

EDG DELTA - BAYLOR                                    Mr MOGUL DELTA

U Baylorových dcer lze očekávat vysokou produkci mléka (1 435 lbs) s pozitivními složkami, dále vynikající znaky fitnes včetně dlouhověkosti + 7,8 a výbornou plodností + 3,9. Je velmi vhodný do stád, kde chovatel produkuje mléko na výrobu sýrů. Má totiž ideální složení capa caseinu BB a beta caseinu A2A2.

Matka Baylora EDG CP BOB 57351 ET vyniká výborným exteriérem a vysokou produkcí mléčných složek. Její  PH pro tuk je 72 lbs a 0,26 %  a u bílkovin 35 lbs a 0,12 %.

"Vyjímečná kráva" DELICIOUS-ET

Jeho babička z otcovy strany, je velmi známá MISS OCD ROBST DELICIOUS-ET. Narodila se v lednu 2011 a stále intenzivně produkuje potomstvo. Má již více než 80 synů a 50 dcer. Od svého prvního stanovení PH je výjimečným zvířetem.  V současnosti je ve věku 80 měsíců nejstarší kráva s GTPI nad 2 800.

Radek Hlavnička

BAYLOR - katalogový list


Aktuální články

Hledat

Aktuální počasí

 

In-počasí

Obrázek z galerie

Naše Jerseyka Viktorka - 7,22% tuku a 4,89% bílkoviny v mléce. :-)

            TOPlist