OTVÍRAČKA NA FARMĚ BLÁTO | Inplem

OTVÍRAČKA NA FARMĚ BLÁTO

Menu

Galerie

Manželé Kateřina a Pavel Šichovi si na jaře roku 2015 nechali od INPLEMu dovézt na svou Farmu Bláto osm prvotelek plemene Brown Swiss přímo z německého Algavska. Jejich dosavadní produkce se tak rozšířila o kravské mléko a výrobky z něj.

V srpnu 2015 se tak na Farmě Bláto konala oficiální otvíračka dojírny a mlékárny s prohlídkou farmy a ochutnávkou mléčných výrobků. Tato akce spojená navíc s bohatým organizovaným rautem, grilováním celého prasete a s možností přespání ve „stanovém městečku“ na farmě se těšila velkému zájmu veřejnosti. Zástupci INPLEMu při tom samozřejmě nemohli chybět.

V sobotu 5. září 2015 byl na Farmě Bláto také konečně otevřen obchůdek nabízející široký sortiment farmářských potravin vlastní výroby, přičemž asi největší pýchou pana Šicha jsou jeho výborné zrající sýry.

Máme velkou radost, že kravičkám, které jsme manželům Šichovým z Algavska dovezli, se daří u svých nových majitelů v Čechách tak dobře, a že dávají svým majitelům na oplátku nejen výborné mléko, ale také radost a dobrý pocit z poctivé a smysluplné práce.

Více informací o Farmě bláto naleznete zde.

 

Za INPLEM

Magdalena Bartáková

08.09.2015 11:28:26

Další fotografie naleznete zde.

Přidat komentář

Autor:

Text:

Opište tento text:

CAPTCHA

Komentáře

Aktuální články

Hledat

Aktuální počasí

 

In-počasí

Obrázek z galerie

Farma 1/17

            TOPlist