Rubicon | Inplem

Rubicon

Menu

Galerie

Edg Rubicon ET

 

Rubicon spojuje vysokou úroveň PRODUKCE se znaky FITNES a EXTERIÉRU.  Se svým TPI 2 723 je na 4. pozici v TOP USA (srpen 2017). Díky vysokému obsahu mléčných složek je vhodnou volbou pro producenty mléka na výrobu sýrů a jeho dcery bývají označovány jako bezproblémové dlouhověké krávy středního rámce.


V Rubiconově původu nalezneme samé známé a vynikající býky:

MOGUL x ROBUST x PLANET x BOLTON

Jeho matka ROBUST RUBY EX 90 žije na známé farmě SANDY WALLEY bratrů Bauerových, která se podílí na elitní holštýnské genetice od roku 1988. Její současný index TPI je 2 523 a během maximální laktace nadojila 29 450 lbs mléka s tukem 3,2 % a 950 lbs a bílkovinou 3,1 % a 916 lbs.

V její rodině se vyskytuje kráva SNOW-N DENISES DELLIA EX 95 označována jako KRÁLOVNA PLEMENE. Jejích 33 dcer bylo hodnoceno EX a je také matkou býků DURHAM, DANTE, DERRY A EMPIRE.

Inseminační dávky Rubicona jsou k dispozici také v sexované podobě, a to v největší kvalitě SEXED ULTRA 4M, kde se % březosti velmi přibližuje úspěšnosti zabřezávání klasických ID. I proto se na trhu objevuje hodně nabídek sexovaných embryí po Rubiconovi, kdy se chovatelé nebáli inseminovat dárkyně jeho sexovaným semenem.


Radek Hlavnička

RUBICON - katalogový list

 


Aktuální články

Hledat

Aktuální počasí

 

In-počasí

Obrázek z galerie

            TOPlist