Výsledky Brno 2015 | Inplem

Výsledky Brno 2015

Menu

Galerie

BRNO 2015

Výsledkové listiny národních šampionátů dojených plemen

na Národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky.

 

 

PLEMENO HOLŠTÝN

Jalovice:
1.    365614-921 CIHLAR KRISTINA (WYMAN x IOTA) Ing. Radek Cihlář
2.    526451-931 TAMINA (SPARKLING x DREVIL) ZF „Rolnička“ Lipanovice
3.    582479-961 AGRAS VIOLKA (SUPERSIRE x HUNTER) Agras Bohdalov, a.s.

Prvotelky:
1.    495746-961 ŠARLOTA (JUNCTION x BOULDER) ZDV Novoveselsko
2.    523922-961 AGRAS ELENA (O-COSMOPOLITAN x ACTIVE)     Agras Bohdalov, a.s.
3.    311433-953 OSEVA SUPERKA (SUPER x STAME) OSEVA AGRI Chrudim, a.s.

Druhé laktace:
1.    296276-921 CHORUSIC RAKIA (STRUIK x ROUMARE) 1. Zemědělská a.s. Chorušice
2.    248037-952 VYSOKA MARINA (ROLEX x RICHTHOFEN) Polabí Vysoká, a.s.
3.    455873-931 ARPIDA (LEXACT x MASERATI) ZF „Rolnička“ Lipanovice

Starší krávy:
1.    407775-961 ZERAS ROMANA (ROUMARE x BOLTON) 4. laktace ZERAS Radostín, a.s.
2.    441234-961 ZERAS MILKA (MILDIK x KAMIL) 3. laktace ZERAS Radostín, a.s.
3.    427016-961 NOVOVESELSKO ŠTĚPÁNKA (BOULDER x HAMPER) 3. laktace ZDV Novoveselsko

RED krávy:
1.    300061-932 THUNDRA (THUNDER x KIAN) 4. laktace AGRO Staňkov a.s.
2.    324913-932 BELA (ABEL x KLICAN) 3. laktace AGRO Staňkov a.s.
3.    319816-932 LUCKA (JOTAN x LUSTRUM) 2. laktace ZOD Mrákov

Národní šampionka 2015
296276-921 CHORUSIC RAKIA (STRUIK x ROUMARE) 1. Zemědělská a.s. Chorušice

Rezervní šampionka:
407775-961 ZERAS ROMANA (ROUMARE x BOLTON) ZERAS Radostín, a.s.

Kráva s nejlepším vemenem:
523922-961 AGRAS ELENA (O-COSMOPOLITAN x ACTIVE)  Agras Bohdalov, a.s.¨

 

PLEMENO BROWN SWISS

Prvotelky:

  1. DE 0947584802 (Padua), Miroslav Diviš - Láz
  2. DE 0946654104 ERŽIKA (Prohuvo), Petr Hrůnek – Zvánovice
  3. CZ 515 932 961 ROZÁRKA (Goldmine), Fadom s.r.o.

Krávy:

  1. CZ 360 299 961 JUSTÝNA (Hupoly), Fadom s.r.o.
  2. DE 0945812447 BOŽENA (Prohuvo), Farma Bláto s.r.o.
  3. CZ 445 534 961 DOROTKA (Prossli), Fadom s.r.o.

Šampionka:

CZ 360 299 961 JUSTÝNA (Hupoly), Fadom s.r.o.

Vícešampionka + kráva s nejlepším vemenem:

DE 0947584802 (Padua), Miroslav Diviš - Láz                    

 

PLEMENO JERSEY

1. Skupina prvotelek:

  1. CZ 321 280 921 HANKA (Legal), ČZU ŠZP Lány
  2. CZ 237 884 971 KAČA (Hulk), Karel Bogar – Víceměřice
  3. DK 01951601862 DANA (Hulk), Petr Zajíček – Tehov

2. skupina prvotelek:

  1. DK 01988702684 (Imdix), Miroslav Diviš – Láz
  2. DK 11253503388 MAHULENA (Broiler), Eva Drozenová – Brandýs
  3. DK 011253503457 BACARDA (Lix), 1. ZEM a.s. Chorušice

Finále prvotelek:

  1. DK 01988702684 (Imdix), Miroslav Diviš – Láz
  2. CZ 321 280 921 HANKA (Legal), ČZU ŠZP Lány
  3. CZ 237 884 971 KAČA (Hulk), Karel Bogar – Víceměřice

Skupina starších krav:

  1. DK 2210803882 CANA (May), 1. ZEM a.s. Chorušice
  2. CZ 337 502 921 VIKTORIE (HULK), Petr Zajíček – Tehov
  3. CZ 291 423 921 JARMILA (Kawakawa), ČZU ŠZP Lány¨

Šampionka:

DK 2210803882 CANA (May), 1. ZEM a.s. Chorušice

Vícešampionka:

DK 01988702684 (Imdix), Miroslav Diviš – Láz

Kráva s nejlepším vemenem:

CZ 321 280 921 HANKA (Legal), ČZU ŠZP Lány

 

 

                       

 

 

Aktuální články

Hledat

Aktuální počasí

 

In-počasí

Obrázek z galerie

Julie (Egal x Prohuvo) 1/17

            TOPlist