O nás | Inplem

Menu » O nás

Menu

Galerie

O nás

INPLEM se zabývá plemenářskými službami, pro chovatele skotu a koní, obchodní činností, zemědělskou prvovýrobou a dopravou zvířat.

grupa

Firma vznikla 19. 5. 1994 registrací na Mze a FÚ v Říčanech. Zpočátku byla pracovní náplní pouze inseminace na okrese Praha - Východ. Postupně jsme rozšiřovali naše služby tak, že od roku 1997 zajišťujeme celé spektrum plemenářských činností. Chovatel je u nás vždy partner. To, že jsme firma menší, nám umožňuje individuální přístup ke každému choveteli a operativní, rychlé řešení všech problémů. Uvědomujeme si, že nejlepší reklamou je úspěch chovatele a pro ten děláme vše.

Dalším zlomovým datem v naší činnosti je 26.5.1999, kdy jsme koupili bývalý kravín v obci Tehov u Říčan. Zde jsme vybudovali naši základnu (kanceláře, laboratoř, sklad,...) a započali jsme zemědělskou činnost. Farma se postupně adaptuje na ustájení koní a chov ovcí. Veškeré objemné krmivo si sami vyrábíme na 50ha luk a pastvin, které obhospodařujeme. Dnes s hrdostí naši základnu nazýváme "Farma Tehov" a zvířata zde narozená dostávají za jméno příponu IN.

V roce 2005 jsme získali licenci na přepravu zvířat v rámci ČR a celé EU. Zabýváme se maloobjemovou přepravou koní, skotu, ovcí a prasat.

Od září 2005 provozujeme sklad desinfekčích prostředků firmy Palmax s.r.o., která se zabývá desinfekcí dojíren, tanků, struků po dojení a plošnou desinfekcí. Tyto desinfekce rozvážíme chovatelům po celé ČR.

Na závěr bych se rád vrátil k tomu, co je pro nás stále nejdůležitější - PLEMENÁŘSKÉ PRÁCI. Informace, zkušenosti a genetické zdroje čerpáme ve všech chovatelsky vyspělých zemích světa. Jako jedna z mála plemenářských firem nevlastníme plemenné býky, ani nezastupujeme žádnou firmu býky vlastnící. To nám umožňuje nezávislý výběr genetiky z celosvětové nabídky.


Naším cílem je prosperující chovatel!


1

Aktuální články

Hledat

Aktuální počasí

 

In-počasí

Obrázek z galerie

Košetice 2016

            TOPlist