LANGUAGE

 • Vanhalenovy dcery se "ukázaly" v Cremoně

  Information
  01 listopad 2019 Radek Hlavnička Přečíst
  V sobotu 26. října na národní Italské holštýnské výstavě v Cremoně dosáhly dvě Vanhalenovy dcery výborných výsledků. - JULLIAN (VANHALEN x LAVANGUARD x MAGOT) obsadila 2. místo ve 4. skupině jalovic od 15 do 18 měsíců    - MAGNOLIA VANHALEN BOARA (VANHALEN x DOORMAN x BEACON) se umístila na 3. místě ve skupině prvotelek.   Skupina Vanhalenových dcer (1. laktace) z farmy Molino Terenzano. 
 • PODZIMNÍ POČÍTÁNÍ V ITÁLII PŘEJE NAŠIM FAVORITŮM

  Information
  23 září 2019 Magdalena Zajíčková Přečíst
  Chovatelé už si zvykli, že vždy nabízíme ty nejlepší býky z Itálie a většina se k nim ráda vrací pro vysokou kvalitu jejich dcer ve svých stájích. Aktuálně jsou na prvních dvou místech velmi zajímaví býci, které mohou využívat i naši chovatelé.
 • STÁLÍ I NOVÍ ŠPIČKOVÍ PLEMENÍCI Z USA

  Information
  16 září 2019 Magdalena Zajíčková Přečíst
  S příchodem měsíce srpna, v reakci na nové plemenné hodnoty, se pravidelně zamýšlíme nad tím, co našim chovatelům nabídnout z vyvstalé světové špičky.
 • TÉMĚŘ BEZCHYBNÝ – TAKOVÝ JE BÝK PASSAT

  Information
  30 červenec 2019 Magdalena Zajíčková Přečíst
  Každý, kdo hledá solidního všestranného býka by měl zpozornět u švýcarského Passata, syna býka Payssli. Ačkoli v TOPce zaostává se systemtickým indexem GZW 1249 (04/2019) za svými třemi polobratry i otcem, stal se velice žádaným plemeníkem. Zaslouženě tak na sebe strhává pozornost chovatelů nejen ve Švýcarsku ale i v zahraničí a poptávka po něm je vysoká. Proč?
 • KRALOVICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA 2019

  Information
  04 červenec 2019 Magdalena Zajíčková Přečíst
  Kralovická výstava také letos nabídla početným návštěvníkům pestrý zemědělský program. Mnohá políčka s jednotlivými a množství zemědělské mechanizace výtečně doplňovala hospodářská zvířata. V obřím stanu, který nám již potřetí zabezpečil ochranu, tentokrát před sluncem a horkem, se nejprve prezentovala prasata. Hlavní část dění však zabezpečily české straky v režii CHD Impuls a hlavně naše parketa – holštýnská show. Celý program poté završily poutavé ukázky koní.
 • Chovatelský den v Nezvěsticích již posedmé

  Information
  19 červen 2019 Magdalena Zajíčková Přečíst
  Tradičně v polovině června proběhl Chovatelský den Alimexu Nezvěstice a.s. v Žákavé. Zootechnici a chovatelé opět vzorně připravili 16 krav a 6 jaloviček k předvedení v kolbišti. Role judge se ve své periméře ujal Milan Mikšovský, vítěz Evropské soutěže mladých bonitérů z roku 2018.
 • MASSIMO CAPRA NA KRALOVICKÉ VÝSTAVĚ 2019

  Information
  06 červen 2019 Magdalena Zajíčková Přečíst
  Srdečně zveme všechny příznivce změdělství a zejména chovatelství krásného holštýnského skotu na Kralovickou zemědělskou výstavu, která se koná v termínu 27. června 2019 od ranních hodin v areálu Kralovické zemědělské a.s. - Na Hadačce. Holštýnskou soutěžní přehlídku, která začíná toho dne v 11.45 hodin, bude soudcovat MASSIMO CAPRA z Itálie. Fanouškům holštýnských show je tato hvězda celosvětové výstavnické scény jistě dobře známá. Tento nepřehlédnutelný judge pískal v minulosti ty nejprestižnější a nejvýznamnější výstavy po celém světě! Těšíme se na shledání v Kralovicích! Tým Inplem s.r.o.
 • Hnědé krásky v Brně již potřetí aneb NŠ brown swiss

  Information
  01 červen 2019 Magdalena Zajíčková Přečíst
  Po strastiplné tisíce kilometrů dlouhé cestě oktávkou Mirka Vlčka, plné studentů benešovské zemědělky dle hesla "těžko na cvičišti, lehko na bojišti" nastal v Brně při NVHZ 2019 den “D” a to 14.5., který okamžitě dal zapomenout na utržené rány i naražená žebra a z naštvaných brownek doma na farmách se staly načančané princezny, které všem přítomným hrdě daly na vědomí, že tady prostě jsou a mají a budou mít v české kravské společnosti své místo!

OFICIÁLNÍ ŠLECHTITELSKÝ PROGRAM INPLEM

SKUTEČNĚ KOMPLETNÍ PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY

052618 reviews feat DNA rev


 1. GENOMICKÉ TESTOVÁNÍ
  • Genomické testování v USA na GTPI v systému CDCB
  • Plošně u všech jaloviček či selektivě.
 2. CDCB e1495488307325SELEKCE
  • Detailní selekce plemenic - žádná neunikne pozornosti.
  • Genomická PH je cenná informace a investice do budoucnosti!
 3. CHROMOSOMAL MATINGCHOMOSOMAL MATING BY STGEN
  • Program pro tvorbu velmi přesného a skutečně individuálního připařovacího plánu.
  • Kombinuje rodokmenové a genomické PH s informacemi o exteriéru plemenice.
 4. DODÁVKA INSEMINAČNÍCH DÁVEKimage
  • Intenzivní využívání vysoce fertilního sexovaného spermatu SexedULTRA4M.
  • Od lepších krav jalovičky. Od horších dobře zpeněžitelné býčky!
 5. ODBYT ZVÍŘAT
  • Umíme zajistit odbyt zvířat - plemenných, čistě užitkových i těch k výkrmu.
PlayPause
ArrowArrow
Slider
Slider