LANGUAGE

logo výročí 25 na bílé low qualityAno, je to již neuvěřitelné čtvrt století, kdy jsme s kolegy Jirkou Haltufem a Zdeňkem Jelínkem od nás z obýváku rozjížděli INPLEM. Zcela bez kapitálu, zákazníků, ale se spoustou ideálů a odhodlání.

vitezka

Letos se tento vrchol výstavního dění v Evropě uskutečnil v Belgii v obřím výstavním areálu nevelkého městečka v Ardenách poblíž francouzských a lucemburských hranic.

MENSI JENSON DE000355651019 WEH Jen 33 VG86 Dam of Jenson MENSI KVALITAS příchodem měsíce dubna (stejně jako v prosinci a srpnu) vždy netrpělivě očekáváme zveřejnění nových plemenných hodnot. Dovolte mi stručně zmínit některé základní body TOPky italské.

CHOMOSOMAL MATING BY STGENV říjnu 2018 představila firma ST Genetics nový software Chromosomal Mating® na tvorbu připařovacích plánů (PP).

Evropské školení v ovládání tohoto programu, na které jsme byli přizváni, se uskutečnilo v lednu ve Švýcarském Lousanne v průběhu SWISS EXPO 2019.

swissexpoVe dnech 9. až 12. ledna se konal ve Švýcarském Lausanne tamní národní šampionát dojených plemen.

RODANAS HOTOV

Aby výčet našich novinek byl kompletní, nesmíme zapomenout na naši oblíbenou Itálii.

logo final bila 01To, že máme "redky" rádi je všeobecně známo. Proto stále udržujeme v nabídce ty nejlepší červené býky z celého světa!

Strana 1 z 3

NAŠE ROMANOVKY

GALERIE

Obrázky z Farmy