Switch to English

REDHOLŠTÝNI V NABÍDCE INPLEMU

logo final bila 01To, že máme "redky" rádi je všeobecně známo. Proto stále udržujeme v nabídce ty nejlepší červené býky z celého světa!


Z USA nabízíme dva nejelpší býky prověřené na dcerách. Oba jsou v TOP100 mezi černými býky.

RAGER RED

Velmi komplexní býk a pro většinu RH populace outcross. S přibývajícím počtem dcer se stále zlepšuje a je velmi těžké na něm nalézt chybu. Jediným problémem je hoší dostupnost sprmatu. Objednávky jsou tedy expedovány postupně.

PAT RED

Pat je další špičkový "reďák", syn fenomenálního kanadského býka Sympatic RC. Jeho dcery jsou středního rámce, se špičkovými vemeny. Ohromují vysokou produkcí koncentrovaného mléka. Fittness znaky jsou velmi dobré a pro jeho využití je velkou výhodou i výborná vlastní plodnost.


Pro doplnění a aktivní šlechtění také nabízíme dva špičkové otce býků vysoce prověřené genomickýcm testem.

ADIDAS P

Býk je z významné rodiny KAMPS-HOLLOW ALTITUDE RC EX95. Z této rodiny pochází například u nás známý býk Perfectaiko či Fraiko. Zároveň je synem výše zmíněného býka Pat. Fantastická je rodokmenová diagonála - PAT VG89 x SUPERSIRE EX90 x SUPER EX91 x GOLDWYNE EX96 x DURHAM EX93 x PRELUDE EX94 x AUGUST EX96.

U dcer Adidase očekáváme vysokou produkci, velmi vysoké složky, střední rámec a špičková vemena.

Tento býk bohužel již uhynul, ale máme stále k dispozici jeho sexované inseminační dávky (Sexed ULTRA 4M).  Se zabřezáváním po sexovaných dávkách býka Adidas máme velmi dobrou zkušenost!

GO FAST

Velmi žhavý býk s vysokým TPI i NM. Je zde predikce nezvykle vysoké produkce, pevného zdraví a úžasných vemen. Tento atraktivní býk je synem famózního SALVATORE RC a pochází z rodiny SHAUNA EX92 - tedy z rodiny, ze které pochází i čerstvý milionář Supersire, jeho bratr Headliner či MVP.


Další skupinou jsou býci ze Švýcarska.

BALTIMOR

Býk s extrémní produkcí, výtečnými vemeny a zdravím. Mezi nejpopulárnější jej řadí také extreémní vlastní plodnost.

RED IMPULSE

S býkem Red Impulse jsme pracovali už v době, kdy to byl ještě "genomák". Je to nejlepší syn fenomenální Jordan Irene EX97, dvojnásobné evropské šampionky a světové šampionky. Potomstvo Red Impulse je vyrovnané a harmonické. Dcery produkují mléko s vysokým obsahem tuku i bílkoviny.

BOMBASTIC P

Atraktivní otec býků s alelou pro bezrohost. U jeho dcer očekáváme výstavní exteriér, pevné zdraví a koncentrované mléko.


A úplnou novinkou je býk TIGRE, který se narodil a byl testován v Itálii. To svědčí o stále narůstajícím zájmu o "redy" i v populacích, kde nemají takovou tradici. Tigre je synem amerického DEPRINCE z matky po ELAYO. Profil tohoto býka je bezchybný a zcela srovnatelný se špičkovými černými holštýny. Býk je vhodný pro inseminaci jalovic.

Petr Zajíček

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY

Statistika

Beitragsaufrufe
3427005

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795