Switch to English

GENOMIKA - ŽHAVÍ OTCOVÉ BÝKŮ V NAŠÍ NABÍDCE

Alimex Manifold Cecilka Manifold01Nabídka firmy INPLEM uspokojí i ty chovatele, kteří mají ambice produkovat plemenné býky, aukční jalovice a embrya!

NOBLE

Noble je dnes asi ten nejlepší dostupný otec býků. Pochází z aktuálně nejúspěšnější rodiny Miss Delicious VG87 v TOP USA. Více než celá třetina býků z TOP 25 vzešla právě z této rodiny. Taková úspěšnost jistě i Noblemu zvyšuje pravděpodobnost velkého úspěchu jeho potomstva. O tom, jak mu věří i sám jeho majitel, svědčí i to, že má několik klonů pro zajištění dostatečného množství spermatu v době řádného prověření.

K dispozici jsou pouze sexované dávky v kvalitě SedexULTRA 4M.

NIGHTHAWK

Nighthawk je skoro plný bratr Nobleho a platí pro něj vše výše uvedené. Proč skoro? Protože jeho matka Ms Delicious Nightout 2ETN je klonem matky Nobleho. Pro zajímavost - tato matka má nyní narozeny dva syny s TPI vyšším nežli 2900 a šedestát šest synů s TPI přes 2800 (všichni jsou však do jednoho roku stáří). Její matka Delicious je také stále intenzivně vyplachována a nyní má do jednoho roku 4 syny s TPI přes 2900. Synem báby Danica EX93 je například známý Donatello. Jednoduše nezbývá než říci: "Zřejmě dobrá rodina!"

BAYLOR

Baylor je zástupcem další superznámé rodiny LARCEST CRIMSON EX92 - ta nese fantastické složky, dlouhověkost a plodnost. Baylor je ročník 2015 a neuvěřitelně si drží hodnoty stejně jako jeho bratři B52 a Chance. Společně se tak stávají nejúspěšnějšími syny býka Delta. Baylor je vhodný pro připouštění jalovic a vyznačuje se vysokou plodností sexovaného spermatu. Baylor je nositelem optimální kombinace alel kaseinů A2A2 BB.

REDROCK

Tento býk je  velmi hojně využívaným otcem býků z rodiny KAMPS HOLLOW ALTITUDE EX95. Jeho genomický profil je naprosto komplexní a splňuje všechny požadavky chovatelů. Fantastické fitness, solidní produkce a úžasný exteriér s vemeny vhodnými i pro roboty.

APPLY

Plemeník Apply pochází ze stejné rodiny, ale jeho přímou prababičkou je famózní REGIMENT APPLE RED EX96. Tato kráva dokázala spolu se svým klonem několikrát zvítězit na WDE - dvakrát získala titul World Champion. Nyní má v USA 34 dcer hodnocených EX a dcery jejích synovců Armani, Big Apple a Absolute ovládají výstavní ringy po celém světě.

Také řazení otců v rodokmenu je famózní. Otec CRUSH (typ 3,71) je nejfrekventovanějším otcem typových býků (Doorman x Numero Uno x Atwood). Otec matky MONTEREY (typ 3,29) je respektovaný syn McCutchena prověřený na dcerách. Prostě kdo chce být na výstavách, tak by Applyho neměl opomenout!

SOUND SYSTEM

Sound System se narodil již v roce 2015 a stále je absolutní špičkou v USA, Itálii a Německu. Je produktem 50 let a 22 generací slechtění na farmě Marrocchi nedaleko Brescie v Itálii. Býk je neuvěřitelně komplexní a nabízí fantastickou plodnost spermatu.

GO FAST

Velmi žhavý býk s vysokým TPI i NM. Je zde predikce nezvykle vysoké produkce, pevného zdraví a úžasných vemen. Tento atraktivní býk je synem famózního SALVATORE RC a pochází z rodiny SHAUNA EX92 - tedy z rodiny, ze které pochází i čerstvý milionář Supersire, jeho bratr Headliner či MVP.

BOMBASTIC P

Atraktivní otec býků s alelou pro bezrohost. U jeho dcer očekáváme výstavní exteriér, pevné zdraví a koncentrované mléko.

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY

Statistika

Beitragsaufrufe
3198005

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795