Switch to English

ŠPIČKOVÍ PROVĚŘENÍ USA BÝCI K DOSTÁNÍ U INPLEM,s.r.o.

RoneleeFeelingFancy ET34 DETOUR vyber upraveno

Stálicí v naší nabídce prověřených býků je bezesporu RUBICON (Mogul x Robust).

Jeho první prověření na dcerách jsme mohli zaznamenat již v dubnu 2017 a od té doby se trvale pohybuje na předních místech USA žebříčku, nebo ho rovnou vede. Od počátku prověření je významným zlepšovatelem produkce mléka, včetně neuvěřitelně plusových složek ( tuk +121kg  a +0,25 %). Jeho dalším pozitivem je výborný index končetin a snadnost telení přípustná na jalovice, což ho předurčuje v sexované formě ULTA 4M na masivní použití v připařování jalovic.

Montross JEDI (Montross x Supersire) býk atraktivní nejen svou extrémní produkcí (+1106 kg), ale i kombinací kappa kaseinu BB. Dále vyniká výbornou vlastní plodností a dlouhověkostí.

Býci DRACO (Cashcoin x Robust) a DIXON (Altaoak x Robust) pocházejí z rodiny, která v současné době doslova hýbe světem genetiky. Jejich matkou není nikdo jiný než Miss Ocd Robst Delicious-ET VG87. Kráva, která má v první třicítce USA TOPky hned devět synů!!! Další superlativa jistě nejsou třeba, stačí si pouze vybrat zda Draco nebo Dixon - výsledek je zaručen.

DETOUR (Midnight x Mogul) patří mezi ty „mladší“ prověřené býky, jeho první prověření na dcerách jsme mohli zaznamenat v srpnu 2018. Mezi jeho hlavní přednosti patří perfektní utváření a zdraví vemene.

VERTEX (Tetris x Mccutchen) je univerzálním prověřeným býkem. Jeho matka S-S-I Mcc Gabriel 8328-VG-89 je zárukou vyrovnaného exteriéru. Dalším pozitivem tohoto býka je bezesporu jeho vysoká produkce a dlouhověkost.

BELAIR (Supersire x Bookem) býk, kterého rádi používáme pro jeho indexy vemene, vysokou tučnost mléka, ale i vlastní plodnost. Ta je ověřena již i v České republice (RPH krávy 115).

ALTASPRING (Mogul x Gerard) je vysoce prověřený býk, který si i na téměř 4000 dcerách zachovává statut výrazného zlepšovatele utváření vemen. Jeho zatím nejúspěšnějšími syny jsou trojice klonů  Mr Spring NOBLE (TPI 2850) nebo Mr Spring Nighthawk-ET(TPI 2786). Oba jmenované najdete v naší sekci genomických býků.

Každopádně nabídka je bezesporu špičková. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na naše šlechtitele.

Na stávající i budoucí spolupráci se těší Váš INPLEM!

Jana Brodská

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY

Statistika

Beitragsaufrufe
2936967

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795