OHLÉDNUTÍ ZA DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

lq2Podzimní Den otevřených dveří na Farmě bývá často ohrožen počasím, které na začátku října umí být i velmi nevlídné. Přiznávám, že nám to dělalo trochu vrásky na čele. Ač se mraky v okolí divoce honily a předpověď počasí na neděli se poslední dny všelijak měnila, musím nakonec konstatovat, že nám to krásně klaplo.

lq 1Chladivou noc vystřídalo svěží ráno beze srážek a celý kolektiv Farmy Tehov již od svítání připravoval a chystal, aby při příchodu prvních návštěvníků v 9 hodin dopoledne bylo vše na svém místě.

Na programu bylo dvojí krmení našich selat, která se nechala natolik rozmazlit, že si všech čtrnáct chodí k ošetřovatelům cucat mléko z dudlíku. Dále byla možnost využít celkem tři časy prohlídek Farmy a zvířat s odborným výkladem, projížďku na valníku pastvinou s koňmi - jakési krátké "koňské safari", nebo vožení dětí na koních a ponících na jízdárně.

lg3Samozřejmostí byl prodej mléka a mléčných výrobků v naší mlékárně, kterou návštěvníci dokázali během tří hodin vykoupit do posledního litru mléka - za to všem děkujeme! Na místě byla i možnost vidět ukázku zpracování vlny a koupit si některé vlněné výrobky, občerstvit se u našeho Farmářského baru a k zakousnutí bylo k dispozici grilované sele, grilované jehně, hgrilovaný halloumi se salátem, klobásy a jiné drobnosti. Děti radostně skotačily na hřišti, houpačce a trampolíně a k poslechu hrála místní folková kapela Kam Na Band.

lq4Celkem Farmu za den navštívilo odhadem neskutečných 600 návštěvníků! Udělalo nám to velkou radost a je to pro  nás motivace a impuls k dalšímu zlepšování programu a organizace DOD, který je evidentně lákavý, zejména pro rodiny s dětmi.

Všem návštěvníkům moc děkujeme!

Kompletní fotogalerii k nahlédnutí naleznete zde.

Za Farmu Tehov,

Magdalena Zajíčková

 

lq5

Obrázky z Farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013

Farma Tehov

Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795

EQUITEAM FARMA TEHOV z.s.

Jezdecký klub a spolek přátel Farmy Tehov.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 9327886

Není plátce DPH

Rostlinná výroba

Josef Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 9984551