OHLÉDNUTÍ ZA DNEM OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

lq2Podzimní Den otevřených dveří na Farmě bývá často ohrožen počasím, které na začátku října umí být i velmi nevlídné. Přiznávám, že nám to dělalo trochu vrásky na čele. Ač se mraky v okolí divoce honily a předpověď počasí na neděli se poslední dny všelijak měnila, musím nakonec konstatovat, že nám to krásně klaplo.

lq 1Chladivou noc vystřídalo svěží ráno beze srážek a celý kolektiv Farmy Tehov již od svítání připravoval a chystal, aby při příchodu prvních návštěvníků v 9 hodin dopoledne bylo vše na svém místě.

Na programu bylo dvojí krmení našich selat, která se nechala natolik rozmazlit, že si všech čtrnáct chodí k ošetřovatelům cucat mléko z dudlíku. Dále byla možnost využít celkem tři časy prohlídek Farmy a zvířat s odborným výkladem, projížďku na valníku pastvinou s koňmi - jakési krátké "koňské safari", nebo vožení dětí na koních a ponících na jízdárně.

lg3Samozřejmostí byl prodej mléka a mléčných výrobků v naší mlékárně, kterou návštěvníci dokázali během tří hodin vykoupit do posledního litru mléka - za to všem děkujeme! Na místě byla i možnost vidět ukázku zpracování vlny a koupit si některé vlněné výrobky, občerstvit se u našeho Farmářského baru a k zakousnutí bylo k dispozici grilované sele, grilované jehně, hgrilovaný halloumi se salátem, klobásy a jiné drobnosti. Děti radostně skotačily na hřišti, houpačce a trampolíně a k poslechu hrála místní folková kapela Kam Na Band.

lq4Celkem Farmu za den navštívilo odhadem neskutečných 600 návštěvníků! Udělalo nám to velkou radost a je to pro  nás motivace a impuls k dalšímu zlepšování programu a organizace DOD, který je evidentně lákavý, zejména pro rodiny s dětmi.

Všem návštěvníkům moc děkujeme!

Kompletní fotogalerii k nahlédnutí naleznete zde.

Za Farmu Tehov,

Magdalena Zajíčková

 

lq5

Obrázky z Farmy

Statistika

Počet zobrazených článků
5446321

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795