Switch to English

INPLEM JIŽ 25 LET NA STRANĚ CHOVATELŮ!

logo výročí 25 na bílé low qualityAno, je to již neuvěřitelné čtvrt století, kdy jsme s kolegy Jirkou Haltufem a Zdeňkem Jelínkem od nás z obýváku rozjížděli INPLEM. Zcela bez kapitálu, zákazníků, ale se spoustou ideálů a odhodlání.

Začátky byly velmi těžké, protože trh měly rozdělený akciové společnosti vzniklé rozpadem SPP a držely se ho zuby nehty. Naším krédem vždy bylo, a stále zůstává, být na straně chovatele. Z tohoto jsme nikdy neustoupili a je to přesně to, co zaručuje náš trvalý rozvoj a postupně oslovuje další a další chovatele ke spolupráci.

V průběhu let se u nás vystřídala řada zaměstnanců, kteří s námi táhli tu naši káru. Někteří postupně zmizeli mimo obor, hodně jich přešlo do prvovýroby a zůstalo naladěno na naší vlně a ti nejodolnější zůstávají a tvoří jádro nové generace INPLEMU, která, při ubývající síle zakladatelů, akceleruje rozvoj. Tato výměna generací je známkou kontinuity fungování INPLEMu.

Po celou dobu fungování si zakládáme na tom, že:

  • poskytujeme perfektní reprodukční servis chovatelům
  • školíme zootechniky na inseminaci
  • zajišťujeme objektivně nejlepší genetické zdroje napříč šlechtitelskými firmami
  • zajišťujeme KU
  • do veškerého činění vnášíme aktivně inovace
  • pořádáme výstavy a zajišťujeme servis fittingu
  • zajišťujeme nákup a prodej plemenných zvířat
  • provozujeme farmu v Tehově s minimlékárnou

V průběhu let se akciovky vzájemně různě kupovaly, slučovaly a prodávaly zahraničním i tuzemským investorům. Vzniklo zde spousta dealerů zahraničních šlechtitelských organizací. INPLEM však zůstává a se svojí kompletností plemenářských služeb a délkou kontinuity je ojedinělým a neotřesitelným fenoménem chovatelské scény.

Dovolte, abych všem našim spolupracovníkům a spolupracujícím chovatelům popřál hodně vitality, radosti z hospodaření a ze zvířat, a hlavně hodně zdraví na další společné cestě s INPLEMem.

Petr Zajíček

 

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY

Statistika

Beitragsaufrufe
3338125

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795