LANGUAGE

logo výročí 25 na bílé low qualityVšechny uzávěrky KU naleznete zde nebo v záložce Služby - Kontrola užitkovosti.

 

 

 

 

V sobotu 26. října na národní Italské holštýnské výstavě v Cremoně dosáhly dvě Vanhalenovy dcery výborných výsledků.

- JULLIAN (VANHALEN x LAVANGUARD x MAGOT) obsadila 2. místo ve 4. skupině jalovic od 15 do 18 měsíců  

Classe 8 3 269 IT001991072368 MAGNOLIA VANHALEN BOARA Vanhalen x Doorman x Beacon - MAGNOLIA VANHALEN BOARA (VANHALEN x DOORMAN x BEACON) se umístila na 3. místě ve skupině prvotelek.

 

14 10 2019 Molino Terenzano gruppo VAN HALEN 04

Skupina Vanhalenových dcer (1. laktace) z farmy Molino Terenzano. 

MENSIJENSONDE000355651019WEHJen33VG86 DamofJensonChovatelé už si zvykli, že vždy nabízíme ty nejlepší býky z Itálie a většina se k nim ráda vrací pro vysokou kvalitu jejich dcer ve svých stájích. Aktuálně jsou na prvních dvou místech velmi zajímaví býci, které mohou využívat i naši chovatelé.

Slide C1 modele1S příchodem měsíce srpna, v reakci na nové plemenné hodnoty, se pravidelně zamýšlíme nad tím, co našim chovatelům nabídnout z vyvstalé světové špičky.

passatKaždý, kdo hledá solidního všestranného býka by měl zpozornět u švýcarského Passata, syna býka Payssli.

Ačkoli v TOPce zaostává se systemtickým indexem GZW 1249 (04/2019) za svými třemi polobratry i otcem, stal se velice žádaným plemeníkem. Zaslouženě tak na sebe strhává pozornost chovatelů nejen ve Švýcarsku ale i v zahraničí a poptávka po něm je vysoká. Proč?

IMG 5726Kralovická výstava také letos nabídla početným návštěvníkům pestrý zemědělský program. Mnohá políčka s jednotlivými a množství zemědělské mechanizace výtečně doplňovala hospodářská zvířata.

V obřím stanu, který nám již potřetí zabezpečil ochranu, tentokrát před sluncem a horkem, se nejprve prezentovala prasata. Hlavní část dění však zabezpečily české straky v režii CHD Impuls a hlavně naše parketa – holštýnská show. Celý program poté završily poutavé ukázky koní.

IMG 9916 1Tradičně v polovině června proběhl Chovatelský den Alimexu Nezvěstice a.s. v Žákavé. Zootechnici a chovatelé opět vzorně připravili 16 krav a 6 jaloviček k předvedení v kolbišti. Role judge se ve své periméře ujal Milan Mikšovský, vítěz Evropské soutěže mladých bonitérů z roku 2018.

Foto Capra

Srdečně zveme všechny příznivce změdělství a zejména chovatelství krásného holštýnského skotu na Kralovickou zemědělskou výstavu, která se koná v termínu 27. června 2019 od ranních hodin v areálu Kralovické zemědělské a.s. - Na Hadačce.

Holštýnskou soutěžní přehlídku, která začíná toho dne v 11.45 hodin, bude soudcovat MASSIMO CAPRA z Itálie. Fanouškům holštýnských show je tato hvězda celosvětové výstavnické scény jistě dobře známá. Tento nepřehlédnutelný judge pískal v minulosti ty nejprestižnější a nejvýznamnější výstavy po celém světě!

Těšíme se na shledání v Kralovicích!

Tým Inplem s.r.o.pozvanka kralovice final 2019

IMG 4553 nejmensiPo strastiplné tisíce kilometrů dlouhé cestě oktávkou Mirka Vlčka, plné studentů benešovské zemědělky dle hesla "těžko na cvičišti, lehko na bojišti" nastal v Brně při NVHZ 2019 den “D” a to 14.5., který okamžitě dal zapomenout na utržené rány i naražená žebra a z naštvaných brownek doma na farmách se staly načančané princezny, které všem přítomným hrdě daly na vědomí, že tady prostě jsou a mají a budou mít v české kravské společnosti své místo!

IMG 3959 nejmensiJeště před několika lety bylo úspěchem, když se při větších výstavách podařilo vystavit několik zvířat jersey jako ukázku plemene. A nyní se nám podařilo uspořádat již třetí ročník Národního šampionátu s účastí dvaceti pěti výtečných krav od jedenácti chovatelů! Nárůst počtu a kvality zvířat kopíruje navyšování počtu zvířat v plemenné knize, jejich úrovně i enormní nárůst zajmu dalších chovatelů.

Page 1 of 4

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY