Switch to English

CZ 500904921 Chorusic Solomon Koba 1 ETPrůběžně jsou zveřejňovány výsledky PH na CDCB u zvířat z celé Evropy, nyní je v tomto souboru natestováno více než 800 000 plemenic. V rámci tohoto nejrozsáhlejšího a zároveň nejspolehlivějšího projektu si nechává již dva roky pravidelně stanovovat plemenné hodnoty zvířat také řada českých chovatelů.

 

 

CZ500814921 Chorusic Sound Sara 5 ETJak plyne čas a my se díky genomickému testování jaloviček soustředíme hlavně na produkty genetiky americké, tak neprávem pozapomínáme na velmi významnou populaci italskou. Přitom pokud srovnáme výsledky dle produkčních znaků, tak se jalovičky po italských býcích rozhodně neztratí.

NIGHTCHAP x DYNAMO x RUBICON

Komplexní, v podstatě bezchybný býk, je naší novinkou v nabídce inseminačních dávek po prosincovém počítání PH.

TRIPEIMPACTEMIChovatelé skotu odnepaměti řeší, jak zvýšit úspěšnost zabřezávání jejich plemenic. O tom, že je velmi důležitý zdravotní, výživný a psychický stav krávy není pochyb, ale také na straně plemeníků jsou velké rozdíly.

GOT MAID 551JE01650P Daughters group rearTak jako každý rok nabízíme sestavu těch nejlepších světových býků pro využití ve Vašich stádech. Při používání těchto býků nebudeme pouze se světem držet krok, ale budeme ho i rychle dobíhat! Pro efektivnější využití nabízíme genomické testování vašich plemenic a následné využití chromozomálního matingu při tvorbě připařovacího plánu.

IT017991512628 Mirabell SOUND SYSTEM EX94Na úvod mého komentáře mi dovolte zamyslet se nad jednou věcí, ke které mě inspirovalo sledování nejpoužívanějších býků po čtvrtletích v USA. To, že to jsou ve většině býci prověření na dcerách, již nikoho nepřekvapí. Ale to, že to většinou nejsou býci z úplné špičky TOPu, je zvláštní.

style wdch 2Vážení přátelé, před několika dny byly konečně publikovány výsledky STyle World Dairy Championship, online výstavy skotu různých plemen. Ačkoliv milovníky výstavnictví takováto online výstava asi ne zcela uspokojí, protože neposkytne ani zdaleka tolik vjemů a zážitků jako výstava s fyzickou účastí, jsme rádi i za tento novátorský počin.

king docSchopnost DOCova otce KINGBOYe předávat kombinaci dobré produkce s elitním typem dokazuje řada jeho synů, kteří jsou již prověřeni na dcerách - King Doc a King Royal v USA, Stantons Alligator v Kanadě, Desgranges OH-King ve Švýcarsku a v neposlední řadě i bezrohý Coomboona Mirand PP.

Page 1 of 8

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY

Statistika

Articles View Hits
2012501

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795