LANGUAGE

Novým i stávajícím zákazníkům nabízíme širokou paletu chovatelského materiálu - definfekce a jinou chemii, materiál pro zajištění inseminace a mnoho dalších chovatelských potřeb. Dlouhodobě spolupracujeme s firmami Selko, Heap-Co a prodejcem chemikálií a desinfekcí firmou Palmax.

Ceník desinfekčních prostředků firmy Palmax naleznete ke stažení zde.

Mezi nejoblíbenější a nejčastěji dodávané chemikálie firmy Palmax patří:

  • DEPROS A

Koncentrovaný alkalický čisticí a dezinfekční prostředek s aktivním chlórem.

Použití: Depros A je koncentrovaný alkalický čisticí a dezinfekční prostředek pro zemědělskou prvovýrobu mléka a potravinářský průmysl. Má výborný čisticí účinek, zejména u organických nečistot (tuky, bílkoviny). Dezinfekční účinek je na bázi aktivního chlóru. Používá se oběhem nebo postřikem. Je dobře oplachovatelný a nepěnivý. Optimální koncentraci doporučí odborní poradci na místě.

Prvovýroba mléka: Depros A je vhodný pro alkalické čištění dojících zařízení, mléčných potrubí, dojicích robotů a úchovných nádrží i v prostředí se zvýšenou tvrdostí vody (obsahuje sekvestrační látky). /Kombinuje se střídavě s kyselým Deprosem K/.

Potravinářský průmysl: Depros A je vhodný pro čištění a dezinfekci tanků, zásobníků, nádrží, kontejnerů, mléčných cisteren a potrubních systémů. Dále pro mytí plastových přepravek ve všech oblastech potravinářství.

  • DEPROS K

Koncentrovaný kyselý čisticí prostředek s dezinfekční složkou na bázi peroxidu vodíku.

Použití: Depros K je koncentrovaný kyselý čisticí prostředek s dezinfekční složkou pro zemědělskou prvovýrobu mléka a potravinářský průmysl. Výborně rozpouští anorganické usazeniny, organické usazeniny rozrušuje oxidativněDezinfekční účinek je na bázi aktivního kyslíku. Používá se pro čištění oběhem, případně postřikem. Je dobře oplachovatelný a nepěnivý. Optimální koncentraci doporučí na místě odborný poradce dodavatele.

Prvovýroba mléka: Depros K je vhodný pro kyselé čištění dojících zařízení, mléčných potrubí, dojicích robotů a úchovných nádrží i v prostředí se zvýšenou tvrdostí vody. /Kombinuje se střídavě s alkalickým Deprosem A/.

Potravinářský průmysl: Depros K je vhodný pro kyselé čištění a dezinfekci tanků, zásobníků nádrží a kontejnerů, mléčných cisteren a potrubních systémů. Dále také pro odstraňování anorganických usazenin z myček přepravek a jehlových nastřikovaček masa.

  • DEPROSAN premix

K užití před dojením;

omezuje přenos bakterií z jednoho vemene na další;

ředění na 1% roztok.

  • DEOSAN IODEL GEL

Bariérový dezinfekční prostředek na bázi jódu.

Klíčové vlastnosti:

- Na okamžité použití

- Obsahuje dezinfekční složku jód a 2-propanol

- Na pokožce vytváří ochranou vrstvičku s dlouhodobou účinností

- Glycerín podporuje výborný stav a vláčnost pokožky

Návod k použití: Aplikujte pouze zvířatům, určené na vnější použití. Před dojením důkladně umyjte a osušte ošetřenou pokožku, aby na povrchu struků nezůstali zbytky prostředku. Ihned po dojení aplikujte neředěný prostředek Deosan Iodel Gel na celý povrch struku. Prostředek se aplikuje nejlépe pomocí ručního aplikátoru.

  • DEPROS ORANGE

Depros Orange je bariérový, jednosložkový dezinfekční přípravek na dezinfekci vemene po dojení

Depros Orange je bariérový, jednosložkový dezinfekční přípravek na dezinfekci vemene po dojení. Má gelovitou strukturu, oranžová barva usnadní idetifikaci na struku. Jedinečné složení změkčovadel a ochranných látek vyživuje a chrání pokožku.

  • DEPROS DIP GEL

Prostředek pro ošetření pokožky strukpo dojení a k prevenci mastitid.

Použití: Depros dip gel je širokospektrální, bariérový prostředek na bázi alkoholu pro ošetření strukub po dojení. Obsahuje jedinečný systém látek, které pokožku změkčují, zvlhčují a tvoří ochranný film.

Návod k použití: Ponořte struk ihned po dojení do neředěného prostředku Depros Dip gel. Prostředek aplikujte pomocí namáčecího kelímku. Po ošetření namáčecí kelímek vyprázdněte a vymyjte. Před dojením struky opláchněte čistou vodou nebo pečlivě utřete čistou utěrkou.

 

V případě zájmu o některý z produktů nebo cenovou nabídku kontaktujte sekretariát.

  

GALERIE