Switch to English

GOT MAID 551JE01650P Daughters group rearTak jako každý rok nabízíme sestavu těch nejlepších světových býků pro využití ve Vašich stádech. Při používání těchto býků nebudeme pouze se světem držet krok, ale budeme ho i rychle dobíhat! Pro efektivnější využití nabízíme genomické testování vašich plemenic a následné využití chromozomálního matingu při tvorbě připařovacího plánu.

IT017991512628 Mirabell SOUND SYSTEM EX94Na úvod mého komentáře mi dovolte zamyslet se nad jednou věcí, ke které mě inspirovalo sledování nejpoužívanějších býků po čtvrtletích v USA. To, že to jsou ve většině býci prověření na dcerách, již nikoho nepřekvapí. Ale to, že to většinou nejsou býci z úplné špičky TOPu, je zvláštní.

style wdch 2Vážení přátelé, před několika dny byly konečně publikovány výsledky STyle World Dairy Championship, online výstavy skotu různých plemen. Ačkoliv milovníky výstavnictví takováto online výstava asi ne zcela uspokojí, protože neposkytne ani zdaleka tolik vjemů a zážitků jako výstava s fyzickou účastí, jsme rádi i za tento novátorský počin.

king docSchopnost DOCova otce KINGBOYe předávat kombinaci dobré produkce s elitním typem dokazuje řada jeho synů, kteří jsou již prověřeni na dcerách - King Doc a King Royal v USA, Stantons Alligator v Kanadě, Desgranges OH-King ve Švýcarsku a v neposlední řadě i bezrohý Coomboona Mirand PP.

Rádi bychom Vás seznámili s dosavadními výsledky genomického testování, kterému se poměrně intenzivně věnujeme od počátku roku 2019.

DSC00430Letos v létě jsme byli osloveni chovatelkou z Rakouska, která měla zájem zakoupit jednu jerseyku do svého nevelkého stáda. Této poptávce jsme rádi vyhověli a při dalším domlouvání podrobností jsme pak už určitě věděli, že vybranou jalovici chceme přepravit osobně a několik dnů se v cílové lokalitě zdržet, abychom měli možnost seznámit se s místní situací, s místním způsobem chovu krav, zpeněžování mléka a poznat život této hospodařící rodiny více.

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY

Statistika

Počet zobrazených článků
1684496

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795