LANGUAGE

Foto Capra

Srdečně zveme všechny příznivce změdělství a zejména chovatelství krásného holštýnského skotu na Kralovickou zemědělskou výstavu, která se koná v termínu 27. června 2019 od ranních hodin v areálu Kralovické zemědělské a.s. - Na Hadačce.

Holštýnskou soutěžní přehlídku, která začíná toho dne v 11.45 hodin, bude soudcovat MASSIMO CAPRA z Itálie. Fanouškům holštýnských show je tato hvězda celosvětové výstavnické scény jistě dobře známá. Tento nepřehlédnutelný judge pískal v minulosti ty nejprestižnější a nejvýznamnější výstavy po celém světě!

Těšíme se na shledání v Kralovicích!

Tým Inplem s.r.o.pozvanka kralovice final 2019

IMG 4553 nejmensiPo strastiplné tisíce kilometrů dlouhé cestě oktávkou Mirka Vlčka, plné studentů benešovské zemědělky dle hesla "těžko na cvičišti, lehko na bojišti" nastal v Brně při NVHZ 2019 den “D” a to 14.5., který okamžitě dal zapomenout na utržené rány i naražená žebra a z naštvaných brownek doma na farmách se staly načančané princezny, které všem přítomným hrdě daly na vědomí, že tady prostě jsou a mají a budou mít v české kravské společnosti své místo!

IMG 3959 nejmensiJeště před několika lety bylo úspěchem, když se při větších výstavách podařilo vystavit několik zvířat jersey jako ukázku plemene. A nyní se nám podařilo uspořádat již třetí ročník Národního šampionátu s účastí dvaceti pěti výtečných krav od jedenácti chovatelů! Nárůst počtu a kvality zvířat kopíruje navyšování počtu zvířat v plemenné knize, jejich úrovně i enormní nárůst zajmu dalších chovatelů.

logo výročí 25 na bílé low qualityAno, je to již neuvěřitelné čtvrt století, kdy jsme s kolegy Jirkou Haltufem a Zdeňkem Jelínkem od nás z obýváku rozjížděli INPLEM. Zcela bez kapitálu, zákazníků, ale se spoustou ideálů a odhodlání.

vitezka

Letos se tento vrchol výstavního dění v Evropě uskutečnil v Belgii v obřím výstavním areálu nevelkého městečka v Ardenách poblíž francouzských a lucemburských hranic.

MENSI JENSON DE000355651019 WEH Jen 33 VG86 Dam of Jenson MENSI KVALITAS příchodem měsíce dubna (stejně jako v prosinci a srpnu) vždy netrpělivě očekáváme zveřejnění nových plemenných hodnot. Dovolte mi stručně zmínit některé základní body TOPky italské.

CHOMOSOMAL MATING BY STGENV říjnu 2018 představila firma ST Genetics nový software Chromosomal Mating® na tvorbu připařovacích plánů (PP).

Evropské školení v ovládání tohoto programu, na které jsme byli přizváni, se uskutečnilo v lednu ve Švýcarském Lousanne v průběhu SWISS EXPO 2019.

swissexpoVe dnech 9. až 12. ledna se konal ve Švýcarském Lausanne tamní národní šampionát dojených plemen.

RODANAS HOTOV

Aby výčet našich novinek byl kompletní, nesmíme zapomenout na naši oblíbenou Itálii.

Strana 1 z 3

VÝPIS ČLÁNKŮ

GALERIE

Obrázky z Farmy

NAŠE ROMANOVKY