LANGUAGE

INPLEM s.r.o. přijme do svého týmu nové kolegy v regionu Západní Čechy na pozici

  • PLEMENÁŘSKÝ ZOOTECHNIK

Nabízíme výhody zaměstnání u malé tradiční firmy - široké spektrum zkušeností napříč naším oborem, menší pracovní kolektiv, přímé a přátelské vazby, možnost podílet se na rozhodovacích procesech a možnost kariérního růstu.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 608 044 468 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Na Farmu v Tehově přijmeme

 

OŠETŘOVATELE HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Na naši malou, ale pestrou Farmu v Tehově u Říčan přijmeme na HPP zodpovědného ošetřovatele hospodářských zvířat – několik krav, dva kmeny hus, tři kmeny kachen, tři plemena slepic, jedna prasnice, nějací králíci, kvalitní stádo romanovských ovcí. Od všeho trochu, ale vše čistokrevné. Nabízíme pestrou a příjemnou práci na čerstvém vzduchu, pravidelnou pracovní dobu u bezelstných a vděčných zvířat a odpovídající platové ohodnocení. Vhodné pro muže i ženy, kteří rádi pracují rukama, rádi jsou venku a přitom umí u práce přemýšlet! Pozitivní vztah ke zvářatům a zemědělství nutností.

 

BRIGÁDNÍKY na DPP k rozličím hospodářským zvířatům či ke koním, dle preference. Směny dle domluvy, víkendy apod. Vhodné pro studenty a jiné lidi v dobré fyzické kondici, myslící, ale mající pozitvní vztah k práci venku, ke zvířatům apod. ŘP a vlastní auto velmi vhodné.

 

Vhodné pro toho, kdo má pozitivní vztah ke zvířatům, rád je venku, rád pracuje rukama, a přitom umí u práce přemýšlet!

  

STÁJNÍKA - momentálně neaktuální

na HPP s možností projnájmu bytu na Farmě (1+kk s patrem na spaní) či ustájením vlastního koně. Náplň: místování cca 20 boxů a ošetřování koní. Alespoň minimální praxe v práci s koňmi nutná. Motivační finanční ohodnocení. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Barboru Vosátkovou v sekci kontakty.

 

 

GALERIE

Statistika

Počet zobrazených článků
844678

Sídlo firmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311

251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 291 280 13

DIČ CZ 291 280 13