INPLEM s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici

PLEMENÁŘ - ŠLECHTITEL SKOTU

Náplň práce: selekce a výběr vhodných býků do připařovacích plánů; tvorba připařovacích plánů; aktivní návštěvy klientů a aktivní plemenářská činnost ve stádech; prodej inseminačních dávek a jiných služeb dle přání a potřeb klienta. Požadujeme zkušenost na této nebo podobné pozici.

Nabízíme: výhody zaměstnání u malé tradiční firmy - široké spektrum zkušeností napříč naším oborem, menší pracovní kolektiv, přímé a přátelské vazby, možnost podílet se na rozhodovacích procesech a možnost kariérního růstu. Možnost práce z domova a v regionu - sídlo máme na Praze Východ, ale práce je z větší části potřeba v terénu.

Dále můžete využít příspěvky na stravování; příspěvky na cestování či služební vůz.

Motivační pracovní ohodnocení reflektující vaše výsledky - jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům.

Baví vás genetika a šlechtění skotu? Zajímají vás nové trendy? Těší vás plemenářská práce? Uvažujete o změně?

Navštivte nás nebo nám zavolejte pro konzultaci, rádi se o tom nezávazně pobavíme.

OŠETŘOVATEL ZVÍŘAT NA FARMĚ

Na naši malou, ale pestrou Farmu v Tehově u Říčan přijmeme na HPP ošetřovatele hospodářských zvířat – máme tu několik krav, dva kmeny hus, tři kmeny kachen, tři plemena slepic, jedna prasnice, nějací králíci, kvalitní stádo romanovských ovcí. Od všeho trochu, ale vše čistokrevné.

Nabízíme pestrou práci na čerstvém vzduchu, pravidelnou pracovní dobu u zvířat a odpovídající platové ohodnocení. Práce krátký/dlouhý týden, dlouhý týden vč. víkendu. Mzda dle odpracovaných dnů (např. 20 odpracovaných dnů = hrubá mzda 34 000,-).

Vhodné pro muže i ženy, kteří rádi pracují rukama, rádi jsou venku a přitom u práce přemýšlí. Pozitivní vztah ke zvářatům a zemědělství nutný - vše ostatní se lze naučit.

Bonusy:

  • Možnost ustájení vlastního koně za zvýhodněnou cenu;
  • možnost výhodného firemního telefonního tarifu či internetu za zvýhodněnou cenu;
  • možnost byldení za výhodných finančních podmínek;
  • dotované jedno teplé jídlo v pracovní dny.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

 BRIGÁDA

...na DPP k rozličím hospodářským zvířatům či ke koním, dle preference. Směny dle domluvy, víkendy apod. Vhodné pro studenty a jiné lidi v dobré fyzické kondici, myslící, ale mající pozitvní vztah k práci venku, ke zvířatům apod. ŘP a vlastní auto velmi vhodné. Věk alespoň 15 let a dokončené základní vzdělání. Vhodné pro muže i ženy.

Na Farmu v Tehově přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici

Přijmeme spolupracovníka, který se s námi zodpovědně ujme výroby mléčných výrobků v naší maličké mlékárně na farmě. Neobejdete se tu bez smyslu pro zodpovědnost, poctivosti, kreativity a ochoty neustále se učit a rozvíjet. Vhodný je pozitivní vztah k mléku a výrobkům z něj, komunikativní a přátelská povaha.

Nabízíme: možnost bydlení na Farmě za výhodných finančních podmínek, možnost ustájení vlastního koně za výhodných podmínek, značnou míru možnosti seberalizace v práci, odpovídající platové ohodnocení (probereme rádi osobně), dotované stravování v pracovní dny.

STÁJNÍKA - momentálně neaktuální

na HPP s možností projnájmu bytu na Farmě (1+kk s patrem na spaní) či ustájením vlastního koně. Náplň: místování cca 20 boxů a ošetřování koní. Alespoň minimální praxe v práci s koňmi nutná. Motivační finanční ohodnocení. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Barboru Vosátkovou v sekci kontakty.

Statistika

Počet zobrazených článků
5553051

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013

Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795