LANGUAGE

INPLEM s.r.o. přijme do svého týmu nové kolegy v regionu Střední Čechy a Západní Čechy na pozice

  • PLEMENÁŘSKÝ ZOOTECHNIK
  • INSEMINAČNÍ TECHNIK
  • ŠLECHTITEL SKOTU

Nabízíme výhody zaměstnání u malé tradiční firmy - široké spektrum zkušeností napříč naším oborem, menší pracovní kolektiv, přímé a přátelské vazby, možnost podílet se na rozhodovacích procesech a možnost kariérního růstu.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 608 044 468 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


 

Na Farmu v Tehově přijmeme

  • STÁJNÍKA

na HPP s možností projnájmu bytu na Farmě (1+kk s patrem na spaní) či ustájením vlastního koně. Náplň: místování cca 20 boxů a ošetřování koní. Alespoň minimální praxe v práci s koňmi nutná. Motivační finanční ohodnocení. Možnost uplatnění i brigádníků na víkendové směny. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Barboru Vosátkovou v sekci kontakty.

  • OŠETŘOVATELE HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Zodpovědná práce vyžadující cit pro věc a smysl pro zodpovědnost! Několik krav, nějaká drůbež, menší stádo ovcí, pár prasat, … Vhodné i pro ženy či živnostníky. Možné typy úvazků: HPP, brigáda. Nutný pozitivní vztah ke zvířatům, praxi možno získat u nás. Ranní a odpolední směny. Motivační pracovní ohodnocení. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Ing. Zajíčka v sekci kontakty.

Vhodné pro toho, kdo má pozitivní vztah ke zvířatům, rád je venku, rád pracuje rukama, a přitom umí u práce přemýšlet!

 

GALERIE