Switch to English

INPLEM s.r.o. rád přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozice

INSEMINAČNÍ TECHNIK

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Hledáme šikovné inseminační techniky a obchodní zástupce se vztahem k zootechnické práci a aktivnímu šlechtění, zejména pro region Západní Čechy, Vysočina, Jižní Čechy. Nabízíme výhody zaměstnání u malé tradiční firmy - široké spektrum zkušeností napříč naším oborem, menší pracovní kolektiv, přímé a přátelské vazby, možnost podílet se na rozhodovacích procesech a možnost kariérního růstu.

Vhodné pro muže i ženy se zkušenostmi v živočišné výrobě či vzděláním v oboru.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 608 044 468 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně nové kolegy do týmu na farmu NEHLEDÁME. Děkujeme za Váš zájem! Přijmeme však brigádníky.

BRIGÁDA 

...na DPP k rozličím hospodářským zvířatům či ke koním, dle preference. Směny dle domluvy, víkendy apod. Vhodné pro studenty a jiné lidi v dobré fyzické kondici, myslící, ale mající pozitvní vztah k práci venku, ke zvířatům apod. ŘP a vlastní auto velmi vhodné. Věk alespoň 15 let a dokončené základní vzdělání. Vhodné pro muže i ženy.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 732 380 111 nebo na emailu kTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na Farmu v Tehově přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici

VÝROBA MLÉČNÝCH VÝROBKŮ

Přijmeme spolupracovníka, který se s námi zodpovědně ujme výroby mléčných výrobků v naší maličké mlékárně na farmě. Neobejdete se tu bez smyslu pro zodpovědnost, poctivosti, kreativity a ochoty neustále se učit a rozvíjet. Vhodný je pozitivní vztah k mléku a výrobkům z něj, komunikativní a přátelská povaha.

Nabízíme: možnost bydlení na Farmě za výhodných finančních podmínek, možnost ustájení vlastního koně za výhodných podmínek, značnou míru možnosti seberalizace v práci, odpovídající platové ohodnocení (probereme rádi osobně), dotované stravování v pracovní dny.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 722 969 913 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Na naši malou, ale pestrou Farmu v Tehově u Říčan přijmeme na HPP ošetřovatele hospodářských zvířat – máme tu několik krav, dva kmeny hus, tři kmeny kachen, tři plemena slepic, jedna prasnice, nějací králíci, kvalitní stádo romanovských ovcí. Od všeho trochu, ale vše čistokrevné. Nabízíme pestrou práci na čerstvém vzduchu, pravidelnou pracovní dobu u zvířat a odpovídající platové ohodnocení (probereme rádi osobně). Vhodné pro muže i ženy, kteří rádi pracují rukama, rádi jsou venku a přitom u práce přemýšlí. Pozitivní vztah ke zvářatům a zemědělství nutný. Možnost ustájení vlastního koně za zvýhodněnou cenu, možnost výhodného firemního telefonního tarifu či internetu za zvýhodněnou cenu. Možnost ubytování za výhodných finančních podmínek. Dotované stravování v pracovní dny.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 722 969 913 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

STÁJNÍKA - momentálně neaktuální

na HPP s možností projnájmu bytu na Farmě (1+kk s patrem na spaní) či ustájením vlastního koně. Náplň: místování cca 20 boxů a ošetřování koní. Alespoň minimální praxe v práci s koňmi nutná. Motivační finanční ohodnocení. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Barboru Vosátkovou v sekci kontakty.

GALERIE

Statistika

Počet zobrazených článků
4599019

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795