Switch to English

INPLEM s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni v regionu Západní Čechy na pozici

INSEMINAČNÍ TECHNIK

Nabízíme výhody zaměstnání u malé tradiční firmy - široké spektrum zkušeností napříč naším oborem, menší pracovní kolektiv, přímé a přátelské vazby, možnost podílet se na rozhodovacích procesech a možnost kariérního růstu.

Vhodné pro muže i ženy se zkušenostmi v živočišné výrobě či vzděláním v oboru.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonním čísle 608 044 468 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na Farmu v Tehově přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici

OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

Na naši malou, ale pestrou Farmu v Tehově u Říčan přijmeme na HPP ošetřovatele hospodářských zvířat – máme tu několik krav, dva kmeny hus, tři kmeny kachen, tři plemena slepic, jedna prasnice, nějací králíci, kvalitní stádo romanovských ovcí. Od všeho trochu, ale vše čistokrevné. Nabízíme pestrou a příjemnou práci na čerstvém vzduchu, pravidelnou pracovní dobu u zvířat a odpovídající platové ohodnocení (probereme rádi osobně). Vhodné pro muže i ženy, kteří rádi pracují rukama, rádi jsou venku a přitom u práce přemýšlí. Pozitivní vztah ke zvářatům a zemědělství nutný. Možnost ustájení vlastního koně za zvýhodněnou cenu, možnost  výhodného firemního telefonního tarifu či internetu za zvýhodněnou cenu. Dotované stravování v pracovní dny.

BRIGÁDNÍKY 

...na DPP k rozličím hospodářským zvířatům či ke koním, dle preference. Směny dle domluvy, víkendy apod. Vhodné pro studenty a jiné lidi v dobré fyzické kondici, myslící, ale mající pozitvní vztah k práci venku, ke zvířatům apod. ŘP a vlastní auto velmi vhodné. Věk alespoň 15 let a dokončené základní vzdělání. Vhodné pro muže i ženy.

 

Přijmeme spolupracovníka, který se s námi zodpovědně ujme výroby mléčných výrobků v naší maličké mlékárně na farmě.

Neobejdete se tu bez smyslu pro zodpovědnost, poctivosti, kreativity a ochoty neustále se učit a rozvíjet. Vhodný je pozitivní vztah k mléku a výrobkům z něj, komunikativní a přátelská povaha.

Vhodné pro muže i ženy.

 

STÁJNÍKA - momentálně neaktuální

na HPP s možností projnájmu bytu na Farmě (1+kk s patrem na spaní) či ustájením vlastního koně. Náplň: místování cca 20 boxů a ošetřování koní. Alespoň minimální praxe v práci s koňmi nutná. Motivační finanční ohodnocení. V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte Barboru Vosátkovou v sekci kontakty.

GALERIE

Statistika

Počet zobrazených článků
2783460

Sídlo firmy & farmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 29128013

DIČ CZ29128013


Farma Tehov - Ing. Petr Zajíček

Dlouhá 311, 251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 43754848

DIČ CZ6801171795