LANGUAGE

Inplem s.r.o. je menší plemenářskou společností, která je od počátku vystavěna na principu perfektní a velmi individuální služby dokonale přizpůsobené každému klientovi.


Čím se odlišujeme od velkých a nadnárodních plemenářských firem?

 

  • Nezávislá nabídka genetiky

Inplem nevlastní žádné býky a nezastupujeme jen jednoho nebo dva producenty inseminačních dávek. Byť to může být někdy pro firmu zátěží, pro klienta je to velká výhoda: při sestavování nabídky služeb se řídíme jen tím, co je v zájmu chovatele. Můžeme si dovolit nabídnout klientovi tu nejlepší genetiku pro jeho stádo bez ohledu na to, kdo je majitelem jednotlivých býků.


  • Individuální a partnerský přístup

Vážíme si každého klienta a v každém případě se snažíme vyjít vstříc, podpořit chovatele a nabídnout mu službu, kterou potřebuje, a v takové podobě, která mu vyhovuje. Klient je pro nás rovnocenný partner.


  • Nadšení pro věc

V malém kolektivu firmy najdete pouze lidi, kteří k našemu oboru mají vztah a baví je jejich práce. Spojuje nás zájem o zemědělství obecně. Jsme naprosto přesvědčeni o smysluplnosti Vaší i naší práce.


  • Lépe nám jde odborná práce ve stádě než masivní propagace

Bezpochyby by bylo nejrychlejší a možná i nejvýnosnější jít cestou masivní propagace v tisku, reklamních poutačích apod. Od počátku jsme však přesvědčeni, že nejlepší reklamou je úspěch chovatele a jeho doporučení. I když je to "běh na dlouhou trať" a tento zpsůob nepřináší tak rychlé výsledky jako masivní a nákladná propagace, přináší nám to hlavně radost. Cítíme také uspokojení, když vidíme, že to funguje. Za 25 let naší existence se nám klientská základna stále rozšiřuje.

 

VÝPIS ČLÁNKŮ

Statistika

Počet zobrazených článků
827292

Sídlo firmy

INPLEM s.r.o.

Dlouhá 311

251 01 Tehov

Česká Republika

IČO 291 280 13

DIČ CZ 291 280 13